Zvonkohra Koshi

koshi

 

Zvonkohry Koshi sú jemné, zvukomalebné hudobné nástroje, vyrábané vo Francúzskych Pyrenejách. Po predchádzajúcej generácií SHANTI, dosiahla nová séria týchto zvonkohier ešte vyššiu úroveň.

Každý kus je originál.

Ich tóny navodzujú pocit upokojenia a relaxu. Sú veľmi vhodné na vytvorenie dokonalej atmosféry pri cvičení Jogy, ale aj domácej meditácie. Blahodárne pôsobia na psychiku a svojimi tónmi okúzlia každého poslucháča. Sú vyrobené z vrstvenej bambusovej dyhy, z ktorej vnútro sa skladá z ozvučnice a 8 dokonale zladených kovových tyčiniek.

Zvonkohry Koshi sú ladené do 4 harmonických súzvukov. Každý z nich rezonuje s esenciou jedného zo 4 elementov – Zem ( TERA ), Voda ( AQUA ), Vzduch ( ARIA), a Oheň ( IGNIS).

Môžu sa zavesiť do priestoru a pri letmom dotyku sa rozozvučia, alebo držať za šnúrku a jemným kývaním do strán sa rozoznejú tóny, či dokonca celý akord. Je možné vytvoriť stále sa meniacu plejádu harmónií.Každý element má svoje špecificky presne ladené tóny a vlastnosti, ktoré navodzujú tú pravú atmosféru a zároveň stimulujú určitú časť osobnosti.

Zvonkohra Koshi – ZEM umožňuje prepojenie s ostatnými. Jej zvuk podnecuje sústredenosť, vytrvalosť a je vhodná pre ľudí, ktorí chcú relaxovať, alebo cvičiť jemnú motoriku.

                            – VODA je našou kľudnou a harmonickou podstatou. Má veľmi dobrý vplyv na plaché povahy a pomáha zbaviť sa nesmelosti a strachu.

                            – VZDUCH pomáha budovať kreativitu a komunikatívnosť.Pre svoje prednosti sa zvonkohra KOSHI VZDUCH používa v rámci muzikoterapie.

                            – OHEŇ dodáva vášeň,odvahu,nadšenie a je vhodný pre ľudí, ktorí vyhľadávajú dobrodružstvo. Taktiež napomáha vyrovnávať energetickú časť osobnosti.

Zvonkohra Koshi je vibračným terapeutickým hudobným nástrojom. Pri pohybe vytvára zvukové pole, ktoré blahodárne pôsobí na naše telo a myseľ. Vytvára v nás pocity šťastia,uvolnenia a radosti.

VODA

ZEM

VZDUCH

 

OHEŇ

Podložka na jógu BASIC ružová + 1 Produkt
Zakúpil Ingrid z Holíč
 
Darčekové balenie Tuba - ŽENA + 1 Produkt
Zakúpil Iveta z Tovarniky
 
Zubná pasta Dabur Red 100g + 1 Produkt
Zakúpil Petra z Bratislava
 
Zvonkohra Koshi - Oheň
Zakúpil Lucia z Bartislava
 
Zvonkohra Koshi - Zem
Zakúpil Michal z Bratislava
 
Podložka na jogu KVET ŽIVOTA bordová + 2 Produkty
Zakúpil Peter z Bratislava
 
Zvonkohra Zaphir – BLUE MOON - TURQUOISE + 2 Produkty
Zakúpil Stefan z Lučenec
 
Zvonkohra Koshi - Vzduch + 2 Produkty
Zakúpil Katarína z Utekáč