Zvonkohra Koshi

koshi

 

Zvonkohry Koshi sú jemné, zvukomalebné hudobné nástroje, vyrábané vo Francúzskych Pyrenejách. Po predchádzajúcej generácií SHANTI, dosiahla nová séria týchto zvonkohier ešte vyššiu úroveň.

Každý kus je originál.

Ich tóny navodzujú pocit upokojenia a relaxu. Sú veľmi vhodné na vytvorenie dokonalej atmosféry pri cvičení Jogy, ale aj domácej meditácie. Blahodárne pôsobia na psychiku a svojimi tónmi okúzlia každého poslucháča. Sú vyrobené z vrstvenej bambusovej dyhy, z ktorej vnútro sa skladá z ozvučnice a 8 dokonale zladených kovových tyčiniek.

Zvonkohry Koshi sú ladené do 4 harmonických súzvukov. Každý z nich rezonuje s esenciou jedného zo 4 elementov – Zem ( TERA ), Voda ( AQUA ), Vzduch ( ARIA), a Oheň ( IGNIS).

Môžu sa zavesiť do priestoru a pri letmom dotyku sa rozozvučia, alebo držať za šnúrku a jemným kývaním do strán sa rozoznejú tóny, či dokonca celý akord. Je možné vytvoriť stále sa meniacu plejádu harmónií.Každý element má svoje špecificky presne ladené tóny a vlastnosti, ktoré navodzujú tú pravú atmosféru a zároveň stimulujú určitú časť osobnosti.

Zvonkohra Koshi – ZEM umožňuje prepojenie s ostatnými. Jej zvuk podnecuje sústredenosť, vytrvalosť a je vhodná pre ľudí, ktorí chcú relaxovať, alebo cvičiť jemnú motoriku.

                            – VODA je našou kľudnou a harmonickou podstatou. Má veľmi dobrý vplyv na plaché povahy a pomáha zbaviť sa nesmelosti a strachu.

                            – VZDUCH pomáha budovať kreativitu a komunikatívnosť.Pre svoje prednosti sa zvonkohra KOSHI VZDUCH používa v rámci muzikoterapie.

                            – OHEŇ dodáva vášeň,odvahu,nadšenie a je vhodný pre ľudí, ktorí vyhľadávajú dobrodružstvo. Taktiež napomáha vyrovnávať energetickú časť osobnosti.

Zvonkohra Koshi je vibračným terapeutickým hudobným nástrojom. Pri pohybe vytvára zvukové pole, ktoré blahodárne pôsobí na naše telo a myseľ. Vytvára v nás pocity šťastia,uvolnenia a radosti.

VODA

ZEM

VZDUCH

 

OHEŇ

Pravý včelí MED s cejlónskou ŠKORICOU
Zakúpil Silvia z Hlohovec
 
Prírodný výživný vlasový olej – INDICKÝ EGREŠ Dabur Amla + 1 Produkt
Zakúpil Judit z Dunajska streda
 
Prírodná detoxikačná kúra - Neera Kajan
Neera detox trojdenná kúra
Zakúpil Lucia z Košice
 
Zvonkohra Koshi - Oheň + 6 Produkty
Zakúpil Erika z Veľký krtíš
 
Zubná pasta Dabur Herbal s klinčekmi 100ml + 1 Produkt
Zakúpil Júlia z Čechynce
 
Zvonkohra Koshi - Voda
Zakúpil Michal z Pobedim
 
Zvonkohra Koshi - Vzduch + 1 Produkt
Zakúpil Monika z Bratislava
 
Zvonkohra Koshi - Voda
Zakúpil Katarina z Ratnovce