Zvonkohra Koshi

koshi

 

Zvonkohry Koshi sú jemné, zvukomalebné hudobné nástroje, vyrábané vo Francúzskych Pyrenejách. Po predchádzajúcej generácií SHANTI, dosiahla nová séria týchto zvonkohier ešte vyššiu úroveň.

Každý kus je originál.

Ich tóny navodzujú pocit upokojenia a relaxu. Sú veľmi vhodné na vytvorenie dokonalej atmosféry pri cvičení Jogy, ale aj domácej meditácie. Blahodárne pôsobia na psychiku a svojimi tónmi okúzlia každého poslucháča. Sú vyrobené z vrstvenej bambusovej dyhy, z ktorej vnútro sa skladá z ozvučnice a 8 dokonale zladených kovových tyčiniek.

Zvonkohry Koshi sú ladené do 4 harmonických súzvukov. Každý z nich rezonuje s esenciou jedného zo 4 elementov – Zem ( TERA ), Voda ( AQUA ), Vzduch ( ARIA), a Oheň ( IGNIS).

Môžu sa zavesiť do priestoru a pri letmom dotyku sa rozozvučia, alebo držať za šnúrku a jemným kývaním do strán sa rozoznejú tóny, či dokonca celý akord. Je možné vytvoriť stále sa meniacu plejádu harmónií.Každý element má svoje špecificky presne ladené tóny a vlastnosti, ktoré navodzujú tú pravú atmosféru a zároveň stimulujú určitú časť osobnosti.

Zvonkohra Koshi – ZEM umožňuje prepojenie s ostatnými. Jej zvuk podnecuje sústredenosť, vytrvalosť a je vhodná pre ľudí, ktorí chcú relaxovať, alebo cvičiť jemnú motoriku.

                            – VODA je našou kľudnou a harmonickou podstatou. Má veľmi dobrý vplyv na plaché povahy a pomáha zbaviť sa nesmelosti a strachu.

                            – VZDUCH pomáha budovať kreativitu a komunikatívnosť.Pre svoje prednosti sa zvonkohra KOSHI VZDUCH používa v rámci muzikoterapie.

                            – OHEŇ dodáva vášeň,odvahu,nadšenie a je vhodný pre ľudí, ktorí vyhľadávajú dobrodružstvo. Taktiež napomáha vyrovnávať energetickú časť osobnosti.

Zvonkohra Koshi je vibračným terapeutickým hudobným nástrojom. Pri pohybe vytvára zvukové pole, ktoré blahodárne pôsobí na naše telo a myseľ. Vytvára v nás pocity šťastia,uvolnenia a radosti.

VODA

ZEM

VZDUCH

 

OHEŇ

Prírodné Vresové mydlo FLOW na holenie
Zakúpil Miroslav z Brezovica nad torysou
 
Poháre Mythos Gold 0,25 l so zlatým symbolom kvetu života
Zakúpil Ivana z Puchov
 
Zubná pasta Dabur Herbal s klinčekmi 100ml + 1 Produkt
Zakúpil Júlia z Čechynce
 
Zvonkohra Koshi - Voda
Zakúpil Michal z Pobedim
 
Zvonkohra Koshi - Vzduch + 1 Produkt
Zakúpil Monika z Bratislava
 
Zvonkohra Koshi - Voda
Zakúpil Katarina z Ratnovce
 
Prírodný esenciálny olej – silica SANTALOVÉ DREVO + 4 Produkty
Zakúpil Zuzana z Banská Štiavnica
 
Zvonkohra Koshi - Vzduch
Zakúpil František z Močenok