Žiť vedome

V dnešnom svete sa stávame natoľko ovplivnení novinkami a dianím okolo, že strácame spojenie s našimi vlastnými potrebami a našou vlastnou prirodzenosťou.

Žiť vedome a prevziať nad sebou kontrolu, je otázka ako stať sa uvedomelým. Je to práve naše uvedomenie, ktoré nám umožňuje  naladiť svoje telo, energiu (pránu) a myseľ smerom k ich najvyššiemu potenciálu.

Príjmite prosím niekoľko užitočných rád, ako sa udržiavať v harmónii a ako kráčať po ceste k našej vlastnej dokonalosti.

Poznať a rozumieť svojej vlastnej ajurvédskej konštitúcie a rozpoznať, ktoré vnútorné a vonkajšie okolnosti ovplyvňujú vašu rovnováhu, vám pomôže dosiahnuť vyrovnanosť, harmóniu a radosť v živote.

Aby ste určili a udržali v rovnováhe svoju konštitúciu, potrebujete vziať do úvahy životný štýl akým žijete, prehodnotiť svoje vzťahy a pracovať v rámci parametrov svojho prostredia. Každý z nás je iný, a tak čo môže byť dokonalo vyvážené pre jedného, môže vyvolať opačný efekt u druhého.

  • Životný štýl je spôsob, akým žijeme, ako sa zabávame, alebo pracujeme, a je to tiež jedlo, ktoré konzumujeme.
  • Vzájomne vzťahy znamenajú byť si vedomý konštitúcie svojich blízkych a tých, s ktorými komunikujeme, vo vzťahu k našej vlastnej prirodzenosti.
  • Prostredie je súhrnom podnebia, nadmorskej výšky, zeme a spoločenskej atmosféry, v ktorej žijeme a pracujeme.

V  svojej podstate musíme neustále činiť vedomé voľby, aby sme sa udržali v rovnováhe a starali sa o seba. To posilňuje naše porozumenie sebe samému a našim vzťahom a súčasne i nášmu okoliu…

Prírodná kompozícia silíc - Voňavé Vianoce + 2 Produkty
Zakúpil Ladislav z Rimavská sobota
 
Zvonkohra Koshi - Oheň + 6 Produkty
Zakúpil Erika z Veľký krtíš
 
Zubná pasta Dabur Herbal s klinčekmi 100ml + 1 Produkt
Zakúpil Júlia z Čechynce
 
Zvonkohra Koshi - Voda
Zakúpil Michal z Pobedim
 
Zvonkohra Koshi - Vzduch + 1 Produkt
Zakúpil Monika z Bratislava
 
Zvonkohra Koshi - Voda
Zakúpil Katarina z Ratnovce
 
Prírodný esenciálny olej – silica SANTALOVÉ DREVO + 4 Produkty
Zakúpil Zuzana z Banská Štiavnica
 
Zvonkohra Koshi - Vzduch
Zakúpil František z Močenok