Ruža bulharská v našom oleji Krása kvetiny

 

O použitých esenciálnych olejoch v ajurvédskych olejoch Service – Plants

 

Ruža bulharská

Olej Krása kvetiny obsahuje čistý výťažok z ruže bulharskej , ktorý bol získaný destiláciou najkvalitnejších a najčerstvejších ružových plátkov . Používame absolútne čistý 100 % prírodný certifikovaný bio – organický bulharský ružový olej . K výrobe 1kg ružového oleja je potreba 3000-4000 kg čerstvých ruží . V súčasnej dobe má Bulharsko má viac ako 300 ročnou tradíciu v získavaní ružového oleja zo vzácnych kvetov ruže .Skutočný a pravý ružový olej , neriedený a neznečistený môže byť ľahko rozpoznaný odborníkmi . Na druhej strane môžu byť laickí obdivovatelia ružového oleja ľahko oklamaní . Vzhľadom k tomu , že je táto vôňa považovaná za kráľovnú aróm vo svete a pretože je to jeden z najdrahších esenciálnych olejov , je často ružový olej sfalšovaný , imitovaný alebo riedený bezohľadnými obchodníkmi .

Prináša spokojnosť a oddanosť , zlepšuje vzťahy a vyrovnáva ženský reprodukčný systém . Zvyšuje vibrácie a rozširuje vedomie . Ruža tiež reprezentuje božskú lásku . Ak chcete otvoriť svoje srdce a vyvolať božskú lásku vo svojom živote , aplikujte 1-2 kvapky na svoje srdcové centrum – uprostred vašej hrude – a jemne votrite krúživým pohybom v smere hodinových ručičiek , zatiaľ čo vedome dýchate aspoň 30 sekúnd . Hovorí sa , že ruža lieči spojenie medzi mysľou , telom a duchom , takže jedinec môže zažívať viac lásky , čistoty a cítiť sa vo svojom živote dobre .

Vlastnosti :

analgetické , antibakteriálne , antidepresívne , antimikrobiálne , antiseptické , protivírusové , sťahujúce , žlčopudné , dezodorant , dezinfekčné , močopudné , sedatívne , žalúdočné tonikum

 

Použitie :

odreniny , astma , zlomené kapiláry , candida , kašeľ , depresie , suchá koža , ekzém , emocionálne krízy , horúčka , bolesť hlavy , nespavosť , nedostatok koncentrácie , preťaženie pečene , migrény , nevoľnosť , nervové napätie a problémy súvisiace so stresom , zlý krvný obeh , slabá pamäť , jazvy , kožné problémy , vrásky a iné známky starnutia pleti .

http://www.plodyzdravia.sk/ajurvedske-prirodne-masazne-a-pletove-oleje-povod-surovin/

Tieto informácie sú len na vzdelávacie účely a nie sú určené na liečenie , prevenciu alebo diagnostiku ochorenia. Esenciálne oleje sa nesmú používať neriedené .

Zvonkohra Koshi - Oheň
Zakúpil Lucia z Senec
 
Zvonkohra Koshi - Vzduch
Zakúpil Lekaren dr.max z Sahy
 
Zvonkohra Koshi - Voda
Zakúpil Iveta z Banská bystrica
 
Prírodný šampón na mastné vlasy BALANCOSHAMP + 4 Produkty
Zakúpil Darina z Hontianske nemce
 
Zubná pasta Dabur Herbal s klinčekmi 100ml + 4 Produkty
Zakúpil Lubica z Bratislava
 
Dabur CHYAWANPRASH 500 g + 2 Produkty
Zakúpil Michal z Košice
 
Prírodná detoxikačná kúra - Neera Kajan
Neera Detox 7 denná kúra Akcia 38,90 a kajanský peper zdarma
Zakúpil Monika z Považská bystrica
 
Prírodná sprchovacia pena - Svieža vôňa – NEVINNOSŤ + 1 Produkt
Zakúpil Roman z Levice