Ajurvédske prírodné, masážne a pleťové oleje – pôvod surovín

Všetky zložky našich produktov pochádzajú z akreditovaných organických fariem a od prírodných pestovateľov, kde sú pestované, sušené a balené s najväčšou pozornosťou.

Produkty, ktoré Vám ponúkame neobsahujú žiadne umelé prísady ani konzervanty, sú dôkladne testované na všetky stopové prvky ,či mikrobiálne znečistenie a znečistenie ťažkými kovmi. Výrobky nie sú testované na zvieratách. Všetky výrobky prechádzajú prísnou kontrolou čistoty a kvality. Prichádzajú k vám v čistej a silnej podobe, presne ako to zamýšľala Matka Príroda.

[highlight color=“orange“]Prečo je tento masážny a pleťový olej výnimočný? V čom spočíva hlavná hodnota? V jeho účinkoch a v pôvode surovín![/highlight]

Samozrejme, že tou najpodstatnejšou  je sila účinku, ktorú tieto ajurvédske  oleje majú. No ich kvalitu vytvára hlavne pôvod surovín, teda rastlín, ktoré starostlivo do našich olejov vyberáme na celom svete.

Bulharská ruža

Ručne miešané ajurvédske pleťové oleje - Bulharskáruža
Ručne miešané ajurvédske pleťové oleje – Bulharskáruža

Kráľovná esenciálnych olejov. Nepoužívame náhrady. Výťažok, ktorý sa nachádza v našich olejoch pochádza, z bulharských akreditovaných fariem. Ruže sú starostlivo ručne trhané a jemne ukladané do prúteného košíka, aby si hlávky udržali oleje, vôňu a nenachádzali sa na nich žiadne kazy.

Tento proces vyžaduje veľkú trpezlivosť a zručnosť. Preto sa tieto farmy odovzdávajú z pokolenia na pokolenia, čím si udržiavajú to pravé know-how. To zaručuje vysokú kvalitu ruží a ich správne spracovanie.

Výťažky z týchto ruží sú používané na výrobu drahých značkových parfémov a najkvalitnejšej prírodnej kozmetiky. Z týchto fariem pochádza 85% svetovej produkcie ružového oleja.

Farma, z ktorej pochádzajú aj naše výťažky je najväčšou na svete a jediným miestom na Zemi, kde je možné pestovať tento určitý druh ruže v takomto rozsahu. Podnebie a zloženie zeminy sú dôvodom pre bohatú vôňu, esenciálne zloženie a konzistenciu.

Frangipani

frangipani on woodKvet stromu života. Dovážaný priamo z Bali. Bali je jedna z mála krajín, kde majú tieto stromy dokonalé podmienky pre svoj rast. Dĺžka slnečných dní, vlhkosť a teplota vzduchu, zloženie zeme a tradícia v pestovaní dáva výťažkom jedinečnú vôňu a zloženie.

Dlhodobé pestovanie v tejto oblasti zaručilo uchovávanie tých najkvalitnejších semien. Tieto semená sú z pokolenia na pokolenie šľachtené po desaťročia a majú nevyčísliteľnú hodnotu. Preto sú kvety Frangipani z tejto oblasti tak cenené a používané do najkvalitnejších produktov.

Santalové drevo

Strom Nebeskej ríše. Dovážaný z Indie. Toto drevo je špecifické svojou vôňou a intenzitou ozdravných účinkov. Na rozdiel od iných rastlín, si santalové drevo vôňu udržiava dlhodobo. Nevyprchá.

Najhodnotnejšie odrody tohto dreva rastú v Austrálii a práve v Indii. Kvalita dreva sa určuje podľa doby rastu. Najkvalitnejšie drevo má od 8 do 14 rokov. V tomto období je najbohatšie na esenciálne zložky a vôňu.

V našich produktoch používame výlučne drevo tohto druhu. Iné, menej kvalitné produkty, obsahujú drevo staré okolo 3-5 rokov, kde nie sú zložky zastúpené v najkvalitnejšom a hodnotnom pomere.

Jasmín

Ajurvédske prírodné masážne oleje a bylinné doplnky-jasmín
Ajurvédske prírodné masážne oleje a bylinné doplnky-jasmín

Čerstvý a kvalitný jasmín z Bali obsahuje vysoký obsah éterických olejov. Okrem nich obsahuje taktiež sprievodné zložky, ktoré spolu vytvárajú účinky afrodiziaka.

Vysoký obsah všetkých látok zvyšuje blahodarné účinky našich produktov.

Preto sú vyrábané z jasmínu pôvodom z Bali, kde má pestovanie jasmínu dlhoročnú tradíciu.

Prírodné Vresové mydlo FLOW na holenie
Zakúpil Miroslav z Brezovica nad torysou
 
Poháre Mythos Gold 0,25 l so zlatým symbolom kvetu života
Zakúpil Ivana z Puchov
 
Zubná pasta Dabur Herbal s klinčekmi 100ml + 1 Produkt
Zakúpil Júlia z Čechynce
 
Zvonkohra Koshi - Voda
Zakúpil Michal z Pobedim
 
Zvonkohra Koshi - Vzduch + 1 Produkt
Zakúpil Monika z Bratislava
 
Zvonkohra Koshi - Voda
Zakúpil Katarina z Ratnovce
 
Prírodný esenciálny olej – silica SANTALOVÉ DREVO + 4 Produkty
Zakúpil Zuzana z Banská Štiavnica
 
Zvonkohra Koshi - Vzduch
Zakúpil František z Močenok