Plodyzdravia.sk

Srdečne vás vítame na našich stránkach a ďakujeme vám za dôveru.

Sme malá rodinná firma, ktorej vášňou je všetko čo je zdravé.:)

Milujeme chuť kokosu a čokolády a skutočne veríme v silu prírody a toho, že veta „zdravie je to najcennejšie čo v živote máme“ nie je len slovné klišé. Snažíme sa vám preto na našich stránkach okrem predaja unikátnych a zdraviu prospešných produktov ponúknuť pomocou múdrosti ajurvédy  – viac ako 5000 rokov starého liečebného systému pohľad na život a zdravie z vyššej perspektívy.

Všetky prírodné produkty, ktoré vám ponúkame sú prvotriednej kvality a každý a jeden produkt, či výrobok máme vyskúšaný osobne, no taktiež počúvame spätné reakcie našich zákazníkov, ktoré nám neustále rozširujú vedomosti o našich produktoch. Preto vám vieme skutočne poradiť a doporučiť čo je pre vás vhodné a zakladáme si na individuálnom prístupe k vám – našim zákazníkom. „Neotravuje“ nás :), ale naopak teší každý telefonát, či email s prosbou o pomoc či už pri výbere produktu, doplnení informácií, či akomsi poradenstve v oblasti, ktorej sa naše produkty týkajú v rámci našich vedomostí.

Všetky zložky našich produktov pochádzajú z akreditovaných organických fariem a od prírodných pestovateľov. Sú organické, v BIO kvalite, poprípade raw . Neobsahujú žiadne umelé prísady ani konzervanty. Sú dôkladne testované na všetky stopové prvky ,či mikrobiálne znečistenie a znečistenie ťažkými kovmi. Nie sú testované na zvieratách. Všetky výrobky prechádzajú prísnou kontrolou čistoty a kvality.

Prichádzajú k vám v čistej a silnej podobe, presne ako to zamýšľala Matka Príroda.

Naša práca je nám zároveň životným štýlom. A naša čokoláda našim liekom.:)

Namasté.

Vaše Plody Zdravia